Darmowa dostawa od 299,00 zł

HACZYKI I WIESZAKI NA RĘCZNIKI DO ŁAZIENKI

( ilość produktów: 32 )

Wieszaki łazienkowe to pozornie drobny, ale jakże ważny element wyposażenia łazienki. Niezależnie od tego, czy mieszkamy sami, czy też z łazienki korzysta kilku domowników, wieszaki pozwalają na uporządkowane przechowywanie ręczników i elementów odzieży, na przykład szlafroka. Ich wygląd również ma znaczenie, tworzą bowiem spójną całość z resztą wyposażenia tego wnętrza. Zatem ich dobór powinien być przemyślany pod wieloma względami. Przedstawiamy Państwu naszą bogatą ofertę minimalistycznych wieszaków do łazienek. Są to zarówno wieszaki w formie przyklejanych haczyków pojedynczych lub kilku wieszaków w jednym, a także praktyczne wieszaki łazienkowe na grzejnik. Odznaczają się trwałością wykonania, łatwością montażu oraz minimalistycznym designem. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Praktyczne i minimalistyczne wieszaki na ręczniki do łazienki

Wieszaki łazienkowe na ręczniki to element powtarzający się w każdej łazience. Niezależnie od tego, czy dysponujemy mniejszą czy większą przestrzenią, na poręczne wieszaczki zawsze znajdzie się miejsce. Zazwyczaj staramy się je umieszczać w takim miejscu, by były łatwo dostępne, „pod ręką”, na przykład na ścianie obok umywalki, wanny czy kabiny prysznicowej. Możliwość umieszczenia ich na ścianie stanowi świetny sposób na zagospodarowanie dostępnej przestrzeni. W naszym sklepie znajdziecie Państwo minimalistyczne wieszaki do łazienki w kolorze białym lub czarny mat, które doskonale zgrają się z większością aranżacji. Wieszak posiada kilka poręcznych haczyków. Odpowiednie wyprofilowanie sprawia, iż ręczniki nie będą się z nich zsuwać. Całość prezentuje się bardzo gustownie, a jednocześnie nienachalnie.

Wieszaki i haczyki na ręczniki ze stali nierdzewnej malowanej proszkowo - niezbędne w każdej łazience

Choć wieszaki łazienkowe to niewielki, dodatkowy element wyposażenia, bez wątpienia korzystamy z nich niemalże codziennie, są więc narażone na szybkie zużycie. Mając to na uwadze, proponujemy wysokiej klasy haczyki, wieszaki i uchwyty łazienkowe wykonane ze stali nierdzewnej oraz malowane proszkowo. W efekcie otrzymujemy elegancki produkt odporny na zużycie, mechaniczne uszkodzenia, a także wilgoć i kontakt z wodą. Takie wieszaki z pewnością nie zardzewieją, a z biegiem czasu nie złuszczy się z nich lakier. Mimo upływu czasu prezentują się jak nowe.

Wieszaki łazienkowe do zawieszenia na kaloryferze - podwójne zastosowanie idealnego uchwytu do zawieszenia ręcznika kąpielowego

Dla wielu z nas bardzo praktycznym rozwiązaniem jest wieszanie ręczników na grzejniku łazienkowym. Mają one szansę błyskawicznie wyschnąć po użyciu, dzięki czemu są gotowe do ponownego użycia. Niemniej wieszanie ręczników bezpośrednio na grzejniku może być mało wygodne. Doskonałą alternatywą w tej sytuacji są specjalne wieszaki na kaloryfer, które również znajdziecie Państwo w naszej ofercie. Mają formę uchwytu umieszczanego na pionowym grzejniku, na którym możemy przewiesić jeden lub więcej ręczników. Dzięki temu wieszakowi nasze ręczniki mogą się suszyć bez obaw o to, że w końcu ześlizgną się na podłogę. Takie rozwiązanie jest idealne do małych łazienek, w których brakuje nam miejsca na dodatkową suszarkę na ręczniki lub wieszaki. Ponadto na wieszaku grzejnikowym możemy też suszyć inne elementy drobnej odzieży, na przykład bieliznę.

Haczyki do łazienki z przyssawkami - można je powiesić bez wiercenia w ścianie

Najbardziej popularną i wygodną wersją wieszaków są haczyki samoprzylepne. Możliwość przyklejenia do płytek każdego haczyka z osobna daje nam ogromne pole działania – możemy zamontować je gdzie tylko chcemy, osobno lub w komplecie, bez konieczności wiercenia dziur. Wystarczy odtłuścić i osuszyć miejsce, w którym chcemy je przykleić i mocno docisnąć podczas przyklejania. I gotowe! To idealne rozwiązanie w przypadku wynajmu mieszkania, gdy chcemy doposażyć łazienkę bez skomplikowanego montażu lub ingerowania w jej wyposażenie. Wieszaki samoprzylepne można bowiem potem łatwo usunąć, nie zostawiając żadnego śladu po nich na płytkach łazienkowych.

Akcesoria i elementy aranżacji do każdej łazienki - sprawdź resztę naszej oferty produktów wyposażenia łazienki i wybierz to, czego potrzebujesz

Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym! Z nami wyposażysz swoją łazienkę i stworzysz z niej przytulne i eleganckie miejsce!

pixel