Darmowa dostawa od 299,00 zł

UCHWYTY NA DOZOWNIKI MYDŁA

( ilość produktów: 9 )

W każdym domu łazienka jest miejscem, w którym dbamy o swoją higienę. Szczególnie w dobie pandemii zrozumieliśmy, jak ważne jest częste i dokładne mycie rąk. Z tego względu każdy z nas posiada w łazience mydło do mycia rąk, które zazwyczaj umieszczamy gdzieś w okolicach umywalki. Często jednak ustawienie dozownika z mydłem w wygodnym dla nas miejscu bywa kłopotliwe. Dlatego w naszej ofercie proponujemy wygodne i funkcjonalne uchwyty na dozownik do mydła w płynie, które można powiesić na ścianie. Do nich idealnie pasuje dozownik z potasowym mydłem w płynie, z ekstraktem z pereł, który również można znaleźć w naszej ofercie.

Uniwersalne uchwyty na dozowniki mydła w płynie

W niedużych łazienkach, gdzie umywalki są wolno stojące, trudno znaleźć miejsce na ustawienie różnych przyborów łazienkowych, takich, jak kubek na szczoteczki, pasta do zębów czy dozownik na mydło. Zamiast więc ustawiać je ciasno obok siebie na małej powierzchni dostępnej na umywalce, lepiej zaopatrzyć się w uniwersalny uchwyt na dozownik z mydłem, do zamontowania na ścianie w dogodnym dla nas miejscu. Dzięki temu mydło zawsze będzie pod ręką – dosłownie i w przenośni. Dodatkowo uchwyt świetnie ukrywa dozownik, który nie zawsze wygląda estetycznie. Nasze uchwyty na dozownik mydła utrzymane są w minimalistycznej stylistyce. Dzięki temu będą pasować właściwie do każdej łazienki. Są łatwe w montażu, stabilne i wytrzymałe.

Potasowe mydło do rąk

Decydując się na zakup uchwytu na dozownik na mydło, możesz także wybrać oferowane przez nas mydło w płynie w idealnie dopasowanym opakowaniu. Razem z uchwytem stworzą idealny duet. Oferowane przez nas mydło to produkt linii PIUME. Potasowe mydło z ekstraktem z pereł świetnie sprawdza się do codziennej pielęgnacji dłoni. Doskonale oczyszcza, ale nie przesusza skóry i posiada delikatny, przyjemny zapach. Dozownik na mydło, podobnie jak dopasowany do niego uchwyt, został zaprojektowany w minimalistycznym stylu, aby pasować do nowoczesnego wnętrza i nie zaburzać jego estetyki. Taki zestaw będzie się pięknie prezentować w każdej łazience. Jak wszystkie nasze produkty, potasowe mydło PIUME to w 100% polski produkt. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

pixel