Darmowa dostawa od 299,00 zł

PODAJNIKI NA RĘCZNIKI PAPIEROWE

( ilość produktów: 4 )

Ręczniki papierowe to uniwersalny element wyposażenia. Są bardzo wygodne, poręczne i chłonne, a sporo osób nie wyobraża sobie bez nich korzystania z kuchni czy łazienki. Nic zatem dziwnego, że chcemy je mieć zawsze pod ręką. Podajniki na ręczniki papierowe pomogą nam o to zadbać! To praktyczne i estetyczne rozwiązanie, które sprawi, że ten użyteczny dodatek zawsze będzie na swoim miejscu.

Podajniki na ręczniki papierowe czarne i białe

Oferowane przez nas podajniki do ręczników papierowych dostępne są w kolorze białym oraz czarnym. Wykonane są w stylu minimalistycznym, bez zbędnych zdobień i dodatkowych elementów. Dzięki temu pojemniki na ręczniki papierowe pasują do niemal każdego wnętrza.

Doskonale wtapiają się w całą aranżację pomieszczenia, tworząc z nią harmonijną całość. Czerń i biel to kolory ponadczasowe i uniwersalne, dlatego nasze podajniki na ręczniki papierowe będą pasować do wnętrza łazienki czy kuchni nawet po zmianie wystroju.

Podajniki do ręczników papierowych wykonane ze stali nierdzewnej

Podajniki na ręczniki papierowe od DABSTORY to produkty przygotowane z myślą o długotrwałym użytkowaniu. Wykonane zostały ze stali nierdzewnej malowanej farbą proszkową. Zastosowanie takich materiałów pozwoliło na uzyskanie produktu odpornego na wilgoć, korozję oraz zarysowania. Farba proszkowa zapewnia doskonałe, jednolite pokrycie bez smugi, dzięki czemu dozowniki na ręczniki wyglądają bardzo estetycznie. Taka farba jest też odporna na odpryskiwanie lub złuszczanie.

Pojemniki na ręczniki papierowe z gumowymi nóżkami

Podajniki do ręczników papierowych często stoją na blacie przy umywalce lub na blacie kuchennym. Aby blat nie uległ zarysowaniu, a dozownik na ręczniki trzymał się stabilnie podłoża, wyposażyliśmy go w gumowe, antypoślizgowe nóżki. Ale to nie jedyne udogodnienie.

W zależności od naszego gustu, możemy wybrać pojemniki na ręczniki papierowe z otworem lub z małym wycięciem z przodu. Duży otwór pozwala łatwo uzupełnić ręczniki papierowe, natomiast wycięcie umożliwia kontrolowanie ich zużycia. Żeby uzupełnić ręczniki, wystarczy unieść front pojemnika. W obu modelach zarówno otwór, jak i wycięcie z przodu zostały wykonane w taki sposób, by wpisać się w design pojemnika.

Uniwersalne podajniki na ręczniki papierowe

Dostępne w naszym sklepie internetowym DABSTORY podajniki na ręczniki papierowe to wysokiej jakości produkty. Ich elegancki wygląd i odporność na zużycie gwarantują, że świetnie spiszą się zarówno w prywatnym mieszkaniu, jak i w miejscach użyteczności publicznej, na przykład w restauracyjnej lub hotelowej toalecie. Minimalistyczny, przemyślany design naszych pojemników sprawia, że są nie tylko funkcjonalnym, lecz również estetycznym dodatkiem.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą białych i czarnych dozowników na ręczniki papierowe, a także pozostałych akcesoriów. Każdy miłośnik minimalizmu znajdzie u nas propozycje dla siebie!

pixel