Darmowa dostawa od 299,00 zł

ZAWIESZKI NA PAPIER TOALETOWY

( ilość produktów: 18 )

Każdy z nas może mieć nieco inną wizję na wystrój i wyposażenie łazienki, są jednak pewne elementy, których nie może w niej braknąć, niezależnie od wybranego stylu i ustawienia poszczególnych sprzętów czy mebli. Bez wątpienia należy do nich uchwyt na papier toaletowy. Choć to element, który sam w sobie nie pełni żadnej większej funkcji poza byciem uchwytem na papier, to jednak możemy sprawić, że będzie wyglądać estetycznie i spójnie z całą aranżacją. Jak tego dokonać? Wybierając minimalistyczny wieszak na papier toaletowy w kolorze białym lub czarnym z kolekcji DABSTORY! 

Białe i czarne zawieszki na papier toaletowy

Biel i czerń to kolory ponadczasowe, jeśli chodzi o aranżację wnętrz. Nigdy nie będą passe, a wręcz przeciwnie – można je połączyć i skomponować właściwie z każdym stylem. Pasują do różnych połączeń kolorystycznych, ale zdecydowanie najbardziej doceniane są w aranżacjach minimalistycznych. Nieduża, minimalistyczna łazienka to doskonałe miejsce na wyeksponowanie prostych, ale efektownych akcesoriów, na przykład zawieszki na papier toaletowy. Dostępne w naszym sklepie uchwyty cechują się prostotą, ale i dużą funkcjonalnością. Nasi Klienci cenią sobie łatwość montażu oraz budowę uchwytu. Posiada on niewielką półeczkę, na której można położyć na przykład smartfona, bez obaw, że spadnie i się potłucze. Brak widocznych mocowań oraz jednolity kolor sprawiają, że nasze uchwyty na papier toaletowy są świetnym uzupełnieniem minimalistycznej aranżacji.

Zawieszki na papier toaletowy wykonane ze stali nierdzewnej malowanej proszkowo

Co jeszcze wyróżnia produkty łazienkowe z naszej kolekcji? Sposób ich wykonania, który bezpośrednio przekłada się na ich trwałość oraz odporność na uszkodzenia. Oferowane uchwyty na papier toaletowy wykonane są ze stali nierdzewnej. Dodatkowo są malowane metodą proszkową. W ten sposób uzyskaliśmy produkt wyjątkowo estetyczny i jednocześnie odporny na upływ czasu i użytkowanie. Zastosowanie farby proszkowej wysokiej jakości pozwoliło nam otrzymać produkt wykończony idealnie, bez żadnych smug czy widocznych zmian w fakturze. Minimalizm w czystej postaci!

Minimalistyczne i funkcjonalne zawieszki na papier toaletowy

Łazienkowe uchwyty na papier, choć z pozoru niewiele znaczą w aranżacji łazienki, w gruncie rzeczy pełnią istotną rolę, gdyż praktycznie zawsze są montowane w miejscu widocznym dla innych. Taki uchwyt musi być zamontowany na odpowiedniej wysokości i odległości od muszli WC, by można było z niego wygodnie korzystać. Nasze minimalistyczne wieszaki na papier toaletowy są nie tylko designerskie, ale też funkcjonalne i łatwe w montażu.

Uchwyty na papier toaletowy z naszej oferty to produkty należące do kolekcji akcesoriów łazienkowych spójnych pod względem wizualnym. Dobierając dowolne towary z naszej oferty uzyskujesz unikatowy zestaw łazienkowy idealnie dopasowany do swoich potrzeb. Aby jeszcze bardziej dostosować je do swoich indywidualnych warunków, możesz złożyć zamówienie telefonicznie lub mailowo na produkty wykonane w spersonalizowanym rozmiarze.

pixel