Darmowa dostawa od 299,00 zł

SZCZOTKI DO WC

( ilość produktów: 11 )

Szczotka do WC to jeden z tych produktów, które są nam niezbędne podczas porządków w łazience, ale często też psują jej walory estetyczne. Dlatego wiele osób stara się ją ukryć gdzieś w rogu łazienki lub za muszlą klozetową, byle tylko nie rzucała się w oczy. A co powiesz na produkt, który swym wyglądem nie tylko nie będzie odstraszać, ale wręcz będzie stanowić element dekoracyjny, pomimo jego bądź co bądź, mało dekoracyjnej funkcji? Właśnie takie są minimalistyczne szczotki do WC dostępne w naszej ofercie!

Białe i czarne szczotki do WC

W produkcji i dystrybucji akcesoriów łazienkowych przyświeca nam cel stworzenia produktów, które byłyby uniwersalne pod względem wizualnym, a jednocześnie bardzo estetyczne. Szczotki do WC w kolorze białym i czarnym dostępne w naszym sklepie odznaczają się właśnie takim uniwersalnym designem. Ich prosta forma oraz przemyślana budowa sprawiają, że produkty te przestały być już elementem wyposażenia, który koniecznie trzeba ukryć przed oczami naszych gości korzystających z toalety. Teraz szczotka do WC może być elementem łazienkowej kolekcji akcesoriów, które z dumą zaprezentujemy innym. Minimalistyczne szczotki do WC będą pasować właściwie do każdego wnętrza.

Szczotki do WC wolnostojące i wiszące

Biorąc pod uwagę różny metraż i przestrzeń łazienkową, stworzyliśmy kilka rodzajów szczotek toaletowych. W naszej ofercie znajdziesz zarówno szczotki wolnostojące, jak i wiszące, do powieszenia na ścianie obok toalety. Które rozwiązanie będzie lepsze? Wszystko zależy od tego, jak chcesz zaaranżować swoją łazienkę i jakim miejscem dysponujesz. Wiele osób ceni sobie podwieszane meble i sprzęty łazienkowe, gdyż pozwala to zachować lekkość aranżacji pomimo niewielkiej przestrzeni. W tym wypadku doskonale będzie pasować podwieszana szczotka do WC. Jeżeli jednak dysponujemy przestrzenią na podłodze, możemy wybrać gustowną, stojącą szczotkę do WC w kolorze białym lub czarnym. Oferowane przez nas szczotki do toalety mają prosty, kwadratowy kształt, nie posiadają żadnych dodatkowych ozdobników, dzięki czemu świetnie odnajdują się w minimalistycznej przestrzeni i łatwo utrzymać je w czystości.

Szczotki do WC ze stali nierdzewnej

Jak wszystkie akcesoria łazienkowe dostępne w DABSTORY, również szczotki do WC są wykonane ze stali nierdzewnej i są dodatkowo pokryte farbą proszkową. Z uwagi na to, iż jest to element wyposażenia łazienki, który często ma kontakt z wodą i środkami czystości, zastosowane materiały mają podnieść jego trwałość i odporność na powstawanie korozji. Mimo intensywnego użytkowania farba nie łuszczy się ani nie ulega wytarciu, dzięki czemu produkt wygląda wciąż niemalże jak nowy. Brak żłobień i trudno dostępnych miejsc sprawia, iż można ze szczególną łatwością zadbać o jej czystość i higienę.

Szczotki do WC z wymiennym elementem myjącym

W dbaniu o czystość szczotki do WC pomaga jeszcze jedna funkcja, a mianowicie wymienny element myjący. Dzięki temu z łatwością dotrzemy nawet do trudnodostępnych zakamarków, gdzie lubi się gromadzić brud i bakterie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą akcesoriów łazienkowych!

pixel