Darmowa dostawa od 299,00 zł

MYDELNICZKI DO ŁAZIENKI

( ilość produktów: 4 )

Trudno wyobrazić sobie łazienkę bez kostki mydła oraz zgrabnej mydelniczki, na której by ona leżała. Mydelniczki to jedne z najczęściej kupowanych akcesoriów łazienkowych. W ofercie DABSTORY znajdziesz wyjątkowe, eleganckie mydelniczki w kolorze czarnym oraz białym. Odznaczają się nie tylko designerskim wyglądem, ale i przemyślaną budową, ułatwiającą codzienne korzystanie i dbanie o ich czystość.

Minimalistyczne mydelniczki do łazienki czarne i białe

Mydelniczka na ogół znajduje się w bardzo widocznym miejscu – na umywalce, na blacie przy umywalce, przy wannie lub w kabinie prysznicowej. Gdy z łazienki korzysta kilku domowników, oprócz mydelniczki, musimy też znaleźć miejsce na inne przybory i akcesoria łazienkowe. To może spowodować, że nadmiar wyposażenia niekorzystnie wpłynie na aranżację minimalistycznej łazienki. Dlatego nasze mydelniczki powstały właśnie w takiej formie, by nie były nachalne, nie przykuwały zbytnio uwagi i spójnie wpasowały się w resztę wyposażenia. W tym wypadku czerń i biel to doskonałe kolory, gdyż świetnie komponują się właściwie z każdym kolorem. Czarna mydelniczka świetnie będzie pasować do czarnej armatury. Z kolei biała idealnie skomponuje się z umywalką w kolorze czarnym lub innym.

Mydelniczki łazienkowe wykonane ze stali nierdzewnej malowanej proszkowo

Oferowane w naszym sklepie mydelniczki to produkty najwyższej jakości. Wykonane zostały z trwalej stali nierdzewnej, która nie koroduje w kontakcie z wodą i wilgocią. Dodatkowo mydelniczki zostały pokryte farbą proszkową. Stanowi ona dodatkową warstwę ochronną, ale też wygląda bardzo atrakcyjnie. Brak jakichkolwiek smug podkreśla jej minimalistyczny charakter. Prosta forma i wykorzystanie najnowocześniejszych technologii pozwoliło nam uzyskać produkt designerski i funkcjonalny.

Oferowane mydelniczki do łazienki są bardzo funkcjonalne

Nasze mydelniczki zostały także wyposażone w dodatkowe funkcje, które ułatwiają korzystanie z nich. Jedną z nich są gumowe nóżki przymocowane od spodu. Zapewniają one stabilność produktu, a ponadto chronią delikatne powierzchnie przed zarysowaniem. Możemy więc ustawić mydelniczkę na delikatnej, śliskiej powierzchni, bez obaw, że spadnie lub ją uszkodzi.

Kolejnym udogodnieniem jest zastosowanie dolnego pojemnika na nadmiar wody i mydliny. Ich swobodne spływanie przyspiesza proces wysychania kostki mydła i chroni przed powstawaniem nieestetycznego osadu z mydła na powierzchni mydelniczki. Aby zachować czystość, wystarczy podnieść górną tackę i wyjąć pojemnik z mydlinami, by go umyć. Takie rozwiązanie znacząco ułatwia dokładne umycie i w ten sposób zachowanie higieny.

Tworząc projekt minimalistycznych mydelniczek z naszej oferty, zadbaliśmy także, aby miały one kompaktowe wymiary. Dzięki temu są bardziej praktyczne, a my z powodzeniem znajdziemy dla nich miejsce nawet na niewielkiej przestrzeni.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do złożenia zamówienia!

pixel