Darmowa dostawa od 299,00 zł

KUBKI NA SZCZOTECZKI DO ZĘBÓW

( ilość produktów: 4 )

Akcesoria łazienkowe to drobne elementy wyposażenia, które ułatwiają nam codzienne dbanie o higienę oraz zachowanie porządku w łazience. Jednym z takich przydatnych akcesoriów jest kubek na szczoteczki do zębów. Zwykle znajdujemy dla niego miejsce na umywalce, blacie czy też półeczce pod lustrem. Niezależnie od tego, gdzie chcemy ustawić kubek na szczoteczki do zębów, duże znaczenie ma jego wygląd i funkcjonalność. Polecamy proste, minimalistyczne kubki na szczoteczki w kolorze białym i czarnym, które stanowią jeden z elementów kolekcji łazienkowej DABSTORY. 

Białe i czarne kubki na szczoteczki do zębów

Łazienka urządzona minimalistycznie to najlepszy wybór, jeżeli zależy nam na uzyskaniu estetycznej przestrzeni przy zachowaniu elegancji wystroju. Dostępne w naszej ofercie akcesoria łazienkowe powstały właśnie z myślą o takich wnętrzach. Spójność kolorów i faktur sprawia, że można z nich komponować dowolne zestawy, dostosowane do naszych potrzeb. W takim zestawie z pewnością nie może zabraknąć kubka na szczoteczki do zębów. Ten z pozoru mało istotny dodatek w gruncie rzeczy pełni bardzo ważną rolę – pozwala trzymać szczoteczki do zębów w czystym i higienicznym miejscu. To szczególnie ważne, gdy z łazienki korzysta kilku domowników, a co za tym idzie, jest też kilka szczoteczek, które trzeba gdzieś przechować. Białe i czarne kubki łazienkowe pasują właściwie do każdego wnętrza, dlatego są tak praktyczne. Ich prosta forma sprawia, że są stylowym, ale nienachalnym elementem dekoracyjnym.

Kubki na szczoteczki do zębów ze stali nierdzewnej malowanej proszkowo

Na uwagę zasługuje nie tylko wygląd oferowanych w naszym sklepie kubków na szczoteczki, ale też proces ich powstawania i rodzaj użytych materiałów. Jako producent i dystrybutor czuwamy nad każdym etapem tego procesu – od wyboru materiału, aż po efekt końcowy. Wszystkie nasze akcesoria łazienkowe odznaczają się dużą trwałością, ponieważ wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która dodatkowo jest pokryta farbą metodą proszkową. Dzięki temu otrzymujemy produkt wyjątkowo odporny na zarysowania i uszkodzenia, a jednocześnie bardzo atrakcyjny wizualnie. Malowanie metodą proszkową sprawia, że akcesoria, w tym wypadku kubek na szczoteczki do zębów, nie posiada żadnych smug, jego faktura jest idealnie równa i gładka. Tym samym produkt jest zabezpieczony przed korozją, może więc mieć kontakt z wodą, co w łazienkach jest nieuniknione. W efekcie nasze akcesoria łazienkowe z powodzeniem posłużą ci na lata.

Minimalistyczne kubki na szczoteczki do zębów

Białe i czarne kubki na szczoteczki do zębów idealnie wkomponują się w minimalistyczną łazienkę, gdzie królują stonowane kolory, proste formy oraz nierzucające się w oczy dodatki. W komplecie z innymi przydatnymi akcesoriami z naszej oferty, na przykład uchwytem na papier toaletowy, szczotką WC czy wieszakami na ręczniki, stworzą spójną stylizację. Nawet w niewielkiej łazience będą prezentować się lekko i estetycznie, gdyż nie zdominują przestrzeni, tworząc wrażenie przeładowania.

Kubki z wyjmowanym stabilizatorem szczoteczek

Chociaż łazienkowe akcesoria mają stanowić też jej ozdobę, na pierwszym miejscu stawiamy wygodę w użytkowaniu i utrzymaniu czystości. Dużą zaletą naszych minimalistycznych kubków łazienkowych jest funkcja stabilizatora szczoteczek. Dzięki niemu każda szczoteczka znajduje się w pozycji pionowej, w pewnej odległości od siebie, co sprzyja zachowaniu higieny. Stabilizator szczoteczek jest wyjmowany, dzięki czemu możemy dokładnie wyczyścić kubek oraz pozbyć się z niego nadmiaru wody. To bardzo wygodne rozwiązanie. 

Sprawdź naszą ofertę minimalistycznych akcesoriów łazienkowych i skomponuj swój oryginalny zestaw. A jeśli szukasz produktów o nietypowych wymiarach, napisz do nas, a chętnie zrealizujemy Twoje indywidualne zamówienie!

pixel