Darmowa dostawa od 299,00 zł

Półka łazienkowa zawieszana na szybie prysznicowej - zalety

2022-01-11
Półka łazienkowa zawieszana na szybie prysznicowej - zalety

Półki w łazience pełnią bardzo ważną rolę. Pozwalają maksymalnie zagospodarować dostępną przestrzeń i przechowywać rzeczy w uporządkowany sposób. Zamontowane w odpowiednich miejscach znacząco też usprawniają korzystanie z łazienki. Półka na szybę prysznicową to wyjątkowo praktyczne rozwiązanie, które ma wiele zalet. Jej forma pozwala nam na umieszczenie jej na szybie od kabiny prysznicowej typu walk-in – w dowolnym miejscu szyby, lub na kabinie stałej zamkniętej. Półka nie wymaga specjalnego montażu, a mimo to jest stabilna. Dzięki niej możemy mieć stałe miejsce na akcesoria prysznicowe oraz ręcznik, który warto mieć pod ręką, gdy wychodzimy spod prysznica. Półki montowane na szybie prysznicowej doskonale pasują do minimalistycznych wnętrz. Dlaczego warto zdecydować się na tę wyjątkową półkę łazienkową?

Półka na szybę prysznicową nie wymaga wiercenia w płytkach

Dla wielu osób wprowadzanie jakichkolwiek zmian w wystroju łazienki bywa kłopotliwe z jednego powodu – montaż na ogół wymaga wiercenia w ścianach. A w łazienkach na ogół ściany pokryte są płytkami, co znacząco utrudnia to zadanie. Bez odpowiednich umiejętności i sprzętu wiercenie w płytkach może skończyć się ich pęknięciem, a nawet odpadnięciem od ściany. Może się więc okazać, że zwykły montaż łazienkowej półki skończy się generalnym remontem. Z pewnością chcemy tego uniknąć. Doskonałym rozwiązaniem jest półka do łazienki zawieszana na szybie prysznicowej. Taka półka nie wymaga skomplikowanego montażu, a przeciwnie – jest łatwa zarówno w zamontowaniu, jak i ewentualnym zdemontowaniu i wymianie na nową półkę. Montaż takiej półki nie wymaga też żadnego wiercenia – ani w ścianach, ani w płytkach. A po zdemontowaniu nie ma ani śladu po półce. Dlatego też z powodzeniem mogą sobie na nią pozwolić nawet ci, którzy wynajmują mieszkanie i w związku z tym nie mają pozwolenia na zbytnie ingerowanie w jego wystrój.

Półka do kabiny prysznicowej - akcesoria prysznicowe zawsze pod ręką

Półka pod prysznicem pozwala nam na wygodne przechowywanie wszystkich akcesoriów kąpielowych pod ręką – szamponu, żelu pod prysznic, mydła, pianki do golenia, peelingu i wielu, wielu innych. Ale w pobliżu kabiny prysznicowej warto też zadbać o jakiś haczyk bądź reling, na którym powiesimy ręcznik. A czemu by nie połączyć tych dwóch rzeczy ze sobą? Właśnie taką możliwość dają półki pod prysznic z haczykiem na ręcznik. Znajduje się on z tyłu elementu wiszącego na szybie. Dzięki temu ręcznik kąpielowy mamy zawsze pod ręką i możemy się nim otulić od razu po wyjściu z kabiny. To naprawdę świetne, bardzo praktyczne rozwiązanie, szczególnie w małych łazienkach, gdzie trzeba w przemyślany sposób gospodarować dostępną przestrzenią.

Praktyczna półka zawieszana na kabinę przysznicową

Półka na szybę prysznicową optymalnie wykorzystuje przestrzeń łazienki

Na ogół szyba prysznicowa to po prostu szyba prysznicowa – nie pełni żadnej dodatkowej funkcji. Ale dzięki półce łazienkowej montowanej na szybie można wykorzystać ją w innym celu. Dzięki temu maksymalnie wykorzystujemy wolną przestrzeń, która na ogół pozostaje niewykorzystana. Jak już pokrótce wspomnieliśmy, to świetny sposób w sytuacji, gdy mamy małą łazienkę, a potrzebujemy więcej miejsc do przechowywania, ale też wtedy, gdy wolelibyśmy uniknąć wiercenia w płytkach. Połączenie półki łazienkowej pod prysznic z haczykiem na ręcznik tak naprawdę daje nam nowe możliwości wygodniejszego zaplanowania przestrzeni. Już nie musimy osobno montować półki pod prysznicem, a osobno haczyków na ręczniki gdzieś w pobliżu kabiny. Mamy to w jednym produkcie, który wystarczy zawiesić na szybie kabiny prysznicowej. Proste, skuteczne i funkcjonalne rozwiązanie!

Biała półka zawieszana na kabinę prysznicową

Funkcjonalne i minimalistyczne półki łazienkowe zawieszane na szybę prysznicową firmy Dabstory

Jeżeli poszukujesz idealnych półek łazienkowych, jak i innych akcesoriów do łazienki, zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego DABSTORY. To jedyny producent i dystrybutor akcesoriów do łazienek w stylu minimalistycznym. Wszystkie ich produkty wykonane są z materiałów najwyższej jakości, malowane proszkowo, co zapewnia nieskazitelne krycie i piękny wygląd. W ich ofercie nie zabrakło minimalistycznych półek zawieszanych na szybę prysznicową. Taka półka do łazienki doskonale sprawdzi się na podstawowe akcesoria łazienkowe. Została wyposażona w dodatkowy element pełniący funkcję haczyka na ręcznik, dzięki czemu jest jeszcze bardziej praktyczna. Specjalna konstrukcja umożliwia zawieszenie półki na szybie bez konieczności wiercenia, klejenia ani żadnych innych inwazyjnych metod montażu. Możemy ją umieścić właściwie w dowolnym miejscu na szybie prysznicowej, tak, aby mieć pod ręką wszystkie niezbędne kosmetyki podczas kąpieli. Półka łazienkowa pod prysznic dostępna jest w kolorze białym i czarnym, dlatego świetnie opasuje się do nowoczesnych i minimalistycznych łazienek. Zapraszamy na stronę producenta DABSTORY i do dokonania zakupów!

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2022
pixel