Darmowa dostawa od 299,00 zł

Dabstory finalistą konkursu Dobry Wzór!

2021-10-22
Dabstory finalistą konkursu Dobry Wzór!

Czym jest konkurs Dobry Wzór? To najstarszy polski konkurs wzorniczy, jego edycje są organizowane niemal od 30 lat. W jury zasiadają eksperci z Instytutu Wzornictwa Przemysłowego oraz niezależni specjaliści, wybierający najlepszy design z ponad dwudziestu kategorii. Tegoroczna edycja obfitowała w 151 różnych produktów i usług. Kwalifikacja do listy finalistów, była dla nas pozytywnym zaskoczeniem i nobilitacją.

Do konkursu zgłosiliśmy koncept serii produktów, stanowiących adaptację półki łazienkowej DOCIA, która w zależności od przeznaczenia, rozwija swoją formułę i możliwości. Przykładowo o możliwość przewieszenia ręcznika przez front, stając się modelem LAVANDA. Wykorzystując dolny reling, jest również podstawą dla półki VASCA. Wszystkie półki posiadają też system odprowadzania wody, co wspomaga ich użyteczność. Staramy się, aby nasze produkty były nie tylko estetyczne i funkcjonalne, ale także uniwersalne. Możliwość przedstawienia konceptu serii produktów w tak prestiżowym konkursie i gremium, była dla nas ogromnym wyróżnieniem.

Gratulujemy wszystkim finalistom, jak i tym, którzy wystartowali w konkursie. Nie możemy doczekać się już ostatecznych wyników!

Poniżej galeria zgłoszonych produktów:

Półka łazienkowa DOCIA - pomysłodawca konceptu.

Półka LAVANDA z przewieszeniem na ręcznik - łączy najlepsze cechy półki DOCIA i VASCA.

Półka VASCA, z dolnym relingiem pozwalającym na przewieszenie ręcznika. Projekt stworzyła pracownia Ktura Architekci.

Pokaż więcej wpisów z Październik 2021
pixel