Darmowa dostawa od 299,00 zł

Co łączy kampera i łazienkę? Jak może wyglądać łazienka w kamperze?

2021-10-05
Co łączy kampera i łazienkę? Jak może wyglądać łazienka w kamperze?

Dabstory na targach CARAVANS SALON!

Jeśli zapytamy czym jest łazienka - prawdopodobnie usłyszymy, że to dedykowane pomieszczenie w domu lub mieszkaniu, pomagające w odstresowaniu się po ciężkim dniu np. gorącą kąpielą, bądź po prostu, utrzymaniu codziennej higieny. Co jednak w przypadku, jeśli naszym tymczasowym domem staje się kamper? Wtedy należy zadbać o każdy szczegół użytkowy tej wyjątkowo małej przestrzeni do życia!

Podróżowanie kamperem nie oznacza, że nie można cieszyć się estetyczną łazienką lub wystrojem. Mieliśmy okazję udowodnić to we współpracy z VOSCO AUTOMOTIVE 24-26 września 2021 roku podczas targów CARAVANS SALON, w Poznaniu. Imprezie dla miłośników carvaningu, na której wystawiono ponad 250 modeli kamperów i przyczep kempingowych.

Nasze akcesoria trafiły do pilotażowego projektu kampera firmy VOSCO AUTOMOTIVE, za którą kryje się polska Fabryka Samochodów Osobowych SYRENA w Kutnie Spółka Akcyjna.

Jak wyszło? Naszym zdaniem świetnie i współczesne kampery, mogą być całkiem przytulnym mieszkaniem w czasie podróży. Oceńcie również sami - film i galeria fotografii znajdują się poniżej.


 

Pokaż więcej wpisów z Październik 2021
pixel