Darmowa dostawa od 299,00 zł

#Zainspiruj się, część 8: Ciemna i… ciepła, czyli łazienka dla miłośników loftu

2023-05-11
#Zainspiruj się, część 8: Ciemna i… ciepła, czyli łazienka dla miłośników loftu

Kto powiedział, że nowoczesna łazienka musi być jasna? Powiedzmy sobie szczerze – biel, choć klasyczna, uniwersalna i elegancka, nie będzie odpowiadać każdemu. Zwłaszcza osobom, które poszukują oryginalności i lubią wyłamywać się z aranżacyjnych schematów. Należysz do takiej grupy? W takim razie mamy dla Ciebie coś wyjątkowego!

Łazienka, którą widzisz na zdjęciach, to efekt kreatywności i odwagi projektantów firmy Dobry Układ - Sandra Białkowska. Proponują oni coś dla osób, które chcą postawić na mocne rozwiązania i dla których największe znaczenie mają komfort, klimat oraz ciepła, przytulna atmosfera.

Co wyróżnia ten projekt łazienki? Wystarczy na niego spojrzeć, by zauważyć, jak bardzo wyłamuje się z minimalistycznych schematów, czerpiąc garściami z natury. Tym, co w pierwszej kolejności rzuca się w oczy, jest charakterystyczny, niezwykle wyrazisty rysunek kamienia. Wielkoformatowe płytki nie tylko prezentują się naturalnie, ale również powiększają optycznie wnętrze, powodując, że łazienka wygląda na większą, niż jest w rzeczywistości.

Projekt: Dobry Układ - Sandra Białkowska

W aranżacji wnętrz, jak i we wszechświecie, muszą jednak panować harmonia i równowaga, dlatego „ostrość” kamienia łagodzi ciepłe drewno. Wykonane z niego szafka podumywalkowa oraz przestronna szafa przy ścianie (zwróć uwagę na oryginalny uchwyt!) nie tylko przybliżają domowników do natury, ale też zapewniają bardzo dużo miejsca na rozmaite akcesoria. Warto zauważyć, że nad geberitem idealnie wykorzystano dostępną przestrzeń i zaaranżowano półkę, która dodaje całości surowej elegancji.

Bardzo mocnym akcentem tej łazienki loftowej jest designerskie lustro, które kontrastuje z zastosowanymi materiałami. Jego niebanalny kształt urzeka od pierwszego wejrzenia, zaś asymetrycznie zawieszone lampy dodają mu uroku i doskonale uzupełniają jego nieregularną ramę.

Oczywiście, jak na nowoczesny projekt salonu kąpielowego przystało, nie mogło tu zbraknąć również eleganckiego wyposażenia w postaci podwieszanej toalety, pięknej umywalki oraz funkcjonalnych akcesoriów – tym razem w kolorze głębokiej czerni. Nasz haczyk, półka i szczotka do WC stanowią idealne uzupełnienie całości. Nie zapominajmy też o kabinie prysznicowej z odpływem liniowym, która optycznie powiększa tę nowoczesną łazienkę.

Projekt: Dobry Układ - Sandra Białkowska

O tym projekcie łazienki można mówić wiele. To najlepszy przykład, że kreatywność i odpowiednie połączenie materiałów oraz elementów wyposażenia mogą przyczynić się do realizacji nawet najbardziej niebanalnych pomysłów!

Zdjęcia: Studio Prototypownia 

Pokaż więcej wpisów z Maj 2023
pixel