Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny
Darmowa dostawa od 1 000,00 zł
Kąpiele staną się jeszcze bardziej przyjemne!
Czarna półka łazienkowa z uchwytem na ręczniki LAVANDA została wykonana z metalu malowanego proszkowo. Przy projektowaniu półki przyświecała nam idea maksymalnej ergonomii i praktyczności produktu. Dlatego półka łazienkowa została podzielona na 2 części: pierwsza to półka na kosmetyki i akcesoria kąpielowe, druga to czarny wieszak na ręczniki do łazienki. Produkt został zaprojektowany tak, że można ją wykorzystać zarówno jako półka przy wannie, jak i uchwyt pod prysznic. W części pierwszej na kosmetyki zostały zastosowane perforacje w spodzie półki łazienkowej, tak by umożliwić swobodny odpływ wody.
Czarna półka łazienkowa z uchwytem na ręczniki LAVANDA to idealny wybór dla tych, którzy cenią sobie minimalizm i funkcjonalne rozwiązania. Z pewnością nada charakteru Twojej łazience.
Dostępna w 2 rozmiarach i w 2 układach: lewym i prawym. Zanim umieścisz produkt w koszyku, zwróć uwagę, po której stronie chcesz mieć wieszak na ręcznik.
Półka łazienkowa LAVANDA - standardowe wymiary:
M: 60 cm / 9 cm / 8 cm (długość / głębokość / wysokość) L: 100 cm / 9 cm / 8 cm (długość / głębokość / wysokość) Wszystkie nasze meble i dodatki można w pełni personalizować wybierając dowolne wymiary oraz rodzaj i kolor malatury. Jeśli jesteś zainteresowany niestandardowym wykonaniem - napisz do nas!
Układ
Prawa - po prawej stronie znajduje się wieszak
Materiał
Stal nierdzewna malowana proszkowo
Pytania innych klientów
CZY MOGĘ ZAMÓWIĆ PRODUKT W INNYM NIESTANDARDOWYM ROZMIARZE?OCZYWIŚCIE! Niemalże wszystkie nasze produkty można personalizować. W przypadku chęci zakupu produktu w innym niestandardowym rozmiarze zachęcamy do przejścia do formularza poniżej „ZADAJ PYTANIE DO PRODUKTU” lub przesłania zapytania na info@dabstory.com określając oczekiwany, wymarzony rozmiar.
CZY MOGĘ ZAMÓWIĆ PRODUKT BEZ PERFORACJI?OWSZEM! W przypadku chęci zakupu produktu w innym niestandardowym rozmiarze zachęcamy do przejścia do formularza poniżej „ZADAJ PYTANIE DO PRODUKTU” lub przesłania zapytania na info@dabstory.com .
JAK CZYTAĆ UKŁAD LEWY / PRAWY?Aby ułatwić dokonanie zamówienia przenieśmy się na chwilę do Waszej wymarzonej łazienki. Stoimy naprzeciwko półki zawieszonej już na ścianie. Po której stronie wisi ręcznik? Po prawej czy po lewej? Odpowiedz już znasz.
JAKĄ DŁUGOŚC MA OTWÓR NA RECZNIK?Podział półki do wieszaka na ręcznik w standardzie jest zawsze 50% do 50%. W przypadku chęci zakupu produktu o innym układzie zachęcamy do przejścia do formularza poniżej „ZADAJ PYTANIE DO PRODUKTU” lub przesłania zapytania na info@dabstory.com .
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania? Opinie o Półka łazienkowa LAVANDA
5.00
Liczba wystawionych opinii: 5
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
Bardzo dobra jakość , precyzyjnie wykonana, jestem bardzo zadowolona.
W zestawie są również dyble i wkręty montażowe oraz zaślepki .Super.
niezmiennie pozostaje obiektem westchnień :)
Nie wyobrażam sobie nie mieć jej w łazience! Półka Lavanda jest piękna, dodała charakteru wnętrzu, No i dodatkowo bardzo funkcjonalna.
Moja WYMARZONA !!!!
2020-12-07Magdalena, Karczew
Półka Lavanda ma dwie funkcje - do zawieszenia ręcznika i postawienia akcesoriów, jest prosta, praktyczna , w modnym kolorze. Polecam!