Darmowa dostawa od 299,00 zł

Podkręcamy wygodę - kup teraz i nie przejmuj się płatnością!

2022-03-31
Podkręcamy wygodę - kup teraz i nie przejmuj się płatnością!

W czym rzecz? Aby Twoje zakupy były jeszcze przyjemniejsze, uruchomiliśmy elektroniczną płatność "PayPo".

Na czym to polega? W porównaniu do tradycyjnych płatności internetowych, dzięki PayPo nie musisz płacić od razu. Możesz zamówić akcesoria łazienkowe już teraz, a płatnością nie przejmować się nawet do 30 dni. Co powiesz o samoprzylepnej półce łazienkowej Favio lub koszu łazienkowym Borgo? To żaden problem - sam decydujesz, kiedy w tym czasie chcesz i możesz opłacić zamówienie. A wszystko bez dodatkowych kosztów.

Jeśli nadal nie byłoby to wystarczające, nie szkodzi. Jeżeli potrzebowałbyś więcej czasu, płatność ta pozwala rozłożyć wszystko na wygodne raty. Jak to mówią: "We've got you covered". :)

 

Rozpocznij zakupy i przekonaj się sam!

Chcemy po prostu, aby Twoja łazienka, stała się łazienką marzeń. Taką, w której chciałbyś się zrelaksować. A zakupy w naszym sklepie, były dla Ciebie przyjemnością. Ma to nawet logikę - „Pay”, czyli płatność oraz „po”, czyli później. No więc mamy PayPo. :)

>>Jeśli chciałbyś skorzystać z tej formy, jest to bardzo proste. W trakcie składania zamówienia - na etapie „Dostawa i płatność", wybierz tylko "PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni". To wszystko, szybko i zgrabnie.<<

Jeśli miałbyś jakiekolwiek pytania - nie krępuj się, jesteśmy tu dla Ciebie.

To jak, masz już coś na oku? ;)

PS: jeśli nie chcesz przegapić innych nowości, które dla Ciebie mamy - pamiętaj aby subskrybować nasz newsletter. Szczególnie, że do zgarnięcia jest kod rabatowy. ;)

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2022
pixel